Dr. Organizer Diş ver. 1.99e tanıtım - Hastalarla iletişim  

 

 

 

Bu ekranda neler yapılabilir?

Bu bölümde kişilere etiket çıkarabilir, e-mail gönderebilir  ve cep telefonlarına mesaj çekebilirsiniz. Ya da  bunların hepsini birlikte kullanabilirsiniz.

 

 

Hastalarla iletişimin çalışma mantığı nedir?

Hasta kartlarına girdiğiniz adres, cep telefonu, e-mail adresleri baz alınarak burada işlemler yapılabilir. Asıl amaç hastalar ile iletişimi koparmamaktır. Yazılım Bluetooth özelliği olan Nokia cep telefonlarını tanır. Yine aynı şekilde yazılım içinden e-mail çekilebilir ve yazıcıdan etiket basılabilir. Bunların hepsi hasta kayıtları baz alınarak yapılabilen işlemlerdir.

 

Program doğum günü gelen hastaları bulur. İsterseniz doğum gününün kutlanması için e-mail gönderilebilir, etiket basılabilir ve cep telefonuna mesaj çekilebilir.

 

Kontrole gelmesi gereken hastayı program size gösterir. İsterseniz bu hastalara  e-mail gönderilebilir, etiket basılabilir ve cep telefonuna mesaj çekilebilir.

 

O gün randevusu olan hastaları program size gösterir. İsterseniz bu hastalara  e-mail gönderilebilir, etiket basılabilir ve cep telefonuna mesaj çekilebilir.

 

Program içinden 'taşındık', 'Yeni telefon numaramız . ..', 'Bayramınız kutlu olsun' türü mesajları hastaların tümüne veya bazılarına e-mail gönderebilir, etiket basabilir veya cep telefonuna mesaj çekebilirsiniz.

 

 

 

 

  Dr. Organizer Diş istenilen bir günde randevusu olan hastaların cep telefonlarına mesaj çeker.

 

 

 

 

 

 

 Dr. Organizer diş kontrol tarihi gelen hastalara etiket basımı, cep telefonlarına mesaj, e-mail gönderme işlemlerini kolaylıkla yapar.

 

 

 

 

  Dr. Organizer Diş kullanıcıya o gün doğum günü olan hastayı bulur ve e-mail ve cep telefonlarına otomatik mesaj çekebilir.